koniec roku – początek roku

By , 15 grudnia 2009 21:58

christmas-tree-main_full

Powoli kończy się rok 2009 – pierwszy rok spędzony w gronie miłośników i zapaleńców triathlonowych. Przyznam, że nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego będzie miało miejsce w moim życiu i myślę, że chyba nie są to tylko moje odczucia.

Podsumowując ten rok chciałby wszystkim współzawodnikom i kibicom serdecznie podziękować za wspólne starty, wyjazdy, imprezy i wsparcie w chwili, gdy mój organizm odmówił posłuszeństwa. Szczególne podziękowania dla Kris’a, który chyba dla nas wszystkim jest niedoścignionym sportowym wzorem do naśladowania.

Myślę, że przyznacie mi rację jak stwierdzę, że zakładając Hurpagans triathlon team nie myśleliśmy, że uda się stworzyć coś więcej niż tylko drużynę triathlonową – a chyba się udało co fajnie obrazuje stwierdzenie Przema: Hurpagans to nie jest klub – to styl życia :-) Mam nadzieję, że tak zostanie i będziemy dalej wytrwale, w pocie czoła pokonywać kolejne kilometry w oczekiwaniu wspólnych startów i spotkań.

To tyle mojego podsumowania, a teraz z okazji Świąt i Nowego Roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, wytrwałości i szczęścia rodzinnego i oczywiście kolejnych rekordów życiowych na mecie.

KS

PS: Podsumowując nasze osiągnięcia sportowe z dumą donoszę, że w roku 2009 podczas wszystkich startów w barwach klubu pokonaliśmy:

płynąc: 12,4km

pedałując: 343km

biegnąc: 295km

co w sumie zajęło nam 43 godziny i 39minut. HURPA!!!

The Andy Reading Memorial 10km

By , 13 grudnia 2009 21:37

alchester logo 2

zorganizowany przez Alchester Running Club

Wiesci z Wielkiej Brytanii: „przy przeciwnym wietrze, przenikliwym zimnie i w ulewnym deszczu hurpagun misiek dobiegl”

Czas: Michal Kepczynski 53.48, miejsce 318/445 rezultaty oraz foty

Panorama Theme by Themocracy

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com