XXVII MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY – MEMORIAŁ WINANDA OSIŃSKIEGO

By , 25 kwietnia 2010 21:45

W dniu 25 kwietnia 2010r. odbył się w Szczecinku na nowej, atestowanej trasie XXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego na dystansie 10 km. Bieg ukończyło 276 zawodników z 5 krajów (Polska, Kenia, Białoruś, Litwa, Ukraina), co stanowi nowy rekord w frekwencji.

Oczywiście na mecie nie zabrakło naszego przedstawiciela. Przemek Kuczera zrobił życiówkę na 10km i dobiegł w czasie 46:40 zajmując 177 miejsce. Wyniku gratulujemy zarówno Przemkowi jak i kolegom, z którymi startował – czekamy na relację. KS.

Przemek dodaje:

Impreza bardzo udana, na wysokim poziomie organizacyjnym. Pogoda wymarzona było słonecznie choć trochę wietrznie, a po biegu czekały na wszystkich piękne medale i pieczony prosiak. Jestem bardzo zadowolony z wyniku choć był mały problem z garderobą nowe spodenki się nie sprawdziły. Bieg zaliczyłem w wspólnie z kołobrzeskimi triathlonistami Michałem, Jakubem i Sylwestrem.

Pozdrawiam Hurpa !!!

Dorney Lake – VO – Duathlon – 2010

By , 24 kwietnia 2010 23:04

Wiesci z wysp brytyjskich przesyla Hurpagun Misiek, ktory zapoczatkowal sezon udzialem w Duathlonie (5km bieg/20km rower/5km bieg):

„Ostatni beda pierwszymi. To haslo jest moim mottem przewodnim na rok 2010. Pierwsza impreza w tym sezonie w moim wydaniu to duathlon na olimpijskich obiektach Dorney Lake w Windsor – super lokalizacja, super pogoda i czas jak na moje mozliwosci dobry (przynajmniej bieg) chociaz koncowy wynik i pozycja pozostawia bardzo wiele do zyczenia- jest przynajmniej co robic no i jest dobry powod zeby kupic nowy rower :). Pozdrawiam wszystkich i polecam ta impreze. Jest ona organizowana co dwa miesiace na przemian z Duathlonem na torze F1 w Silverstone.”

Ogromne gratulacje i powodzenia w sezonie 2010!!!
Z ciekawostek: kazdy z uczestnikow dostal po jednym ciastku na mecie, natomiast Misiek dostal dwa!
Michal Kepczynski FOTY Wyniki

I Grand Prix Poznania w biegach przełajowych IV edycja

By , 21 kwietnia 2010 21:13

W kilku słowach o kolejnej edycji przełajów w Poznaniu:

Środa godzina 18:00 (trochę niewygodna pora do startu w dzień roboczy ale przynajmniej nie koliduje z żadnymi innymi zawodami), parking, odbiór numeru startowego, ostatnia wizyta w lesie, rozgrzewka i start. Dystans najkrótszy z możliwych – 5km, pogoda nie najlepsza przeraźliwie zimno, silny wiatr i lekki grad brrrr… Całkiem sporo zawodników i organizacja bez zarzutów. Meta po 22 minutach i 52 sekundach – jak dla mnie życiówka i wynik poprawiony od przedniej edycji o 40 sekund czyli wszystko w najlepszym porządku. Do końca pozostała edycja majowa i czerwcowa – mam nadzieję, że uda się wystartować.

Hurpa

Krzysztof Stępień 22:52 165/337  (w kat.M30:  39/82)

PS. Na następną edycję swój debiut zapowiada nowy zawodnik Hurpagans.

WIELKANOC 2010

By , 3 kwietnia 2010 23:12

Z okazji świąt Wielkiej Nocy w imieniu swoim i najaktywniejszych zawodników Hurpaguns triathlon team życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, ciepła rodzinnego i oczywiście samych rekordów życiowych w nadchodzącym sezonie startowym dla wszystkich, którym triathlon jest bliski sercu, a osobom towarzyszącym, aby wybaczyli czasami nad wyraz aktywne poświęcenie swojej drugiej połowy dla pasji- i oczywiście moooookrego dyngusa dla wszystkich. KS

Panorama Theme by Themocracy

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com