Wesołych Świąt

By , 18 grudnia 2011 21:39

Po raz trzeci mam przyjemność składać Wam życzenia świąteczne za pośrednictwem naszej klubowej strony. Trochę się powtórzę, ale jest to silniejsze ode mnie – cały czas nie wierzę, że udało się stworzyć klub sportowy w którym ludzie godzinami meczą się na basenie, rowerze czy ścieżkach biegowych i nie robią tego pod żadnym przymusem :-)

Był to kolejny rok rekordów życiowych, wielu startów i niestety również kontuzji bez których pewnie się nie da uprawiać sportu na dosyć zaawansowanym chociaż amatorskim poziomie.

Zmieniła się również rzeczywistość triathlonowa w Polsce. Sport ten stał się bardzo popularnym zajęciem i chociaż w pewnym sensie jest to zapewne podyktowane modą i nutką snobizmu, dobrze że coraz więcej ludzi się tym interesuje- jednym słowem mieliśmy nosa – byliśmy pierwsi. W roku 2012 odbędzie wiele imprez (zapisy do Susza zamknięto po 2 tygodniach) w których mam nadzieję będziemy mogli wspólnie wystartować.

Niestety aktywność naszego team’u w ostatnich tygodniach mocno spadła ale pewnie tak być czasem musi. Niemniej jednak mam nadzieję, że z nowym rokiem wszyscy z zapałem wezmą się do pracy i realizacji własnych planów startowo treningowych i pomimo przekraczania kolejnych grup wiekowych triatlon będzie nam dostarczał wiele satysfakcji i okazji do wspólnie spędzonego czasu.

Pozostaje mi jeszcze życzyć wszystkim spokojnych świąt spędzonych w radosnej atmosferze w gronie naszych bliskich, udanego wypoczynku i wyznaczenia sobie celów na nowy rok, które sprawią, że wszyscy dookoła staną się choć trochę szczęśliwsi.

hurpa ks

Panorama Theme by Themocracy

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com