13 Poznań maraton

By , 14 października 2012 14:05

Dzisiaj w Poznaniu święto biegaczy – po raz 13 mamy maraton – w tym roku zupełnie nowa (wg mnie trudniejsza) trasa okalająca całe mia miasto – tylko jedna pętla.

Niestety tym razem nie jest mi dane przekroczenie linii mety – problemy z biodrem, kolanem i kręgosłupem uniemożliwiły mi jakiekolwiek bieganie o przygotowaniu do maratonu nie wspominając.

Przyznam, że nie przepuszczałem, że będzie mi tak przykro i ze wzruszeniem oraz łzą w oku będę kibicował razem z Anią na trasie dodając otuchy biegaczom rewanżując się tym samy za okazane wsparcie w latach ubiegłych. No ale cóż tak czasami bywa, musiałem pozmieniać wszystkie swoje plany mam tylko nadzieję, że jeszcze w tym roku uda się powoli wrócić do biegania i chociaż raz w roku przekroczyć linie mety maratonu. Na razie pozostaje tylko pływanie i codzienne ćwiczenia rehabilitacyjne.

Wracając do maratonu to pogoda była całkiem znośna, chociaż trochę wiało ale nie było za zimno i czasami świeciło słońce. Pobity został rekord frekwencji chociaż tytuł największego maratonu w Polsce odebrała nam Warszawa. Wygrali Kenijczycy a na 3. miejscu zameldował się zawodnik z Nowej Soli.

Wszystkim startującym gratuluję i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wystartujemy razem.

pzodr ks

Panorama Theme by Themocracy

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com