Hurpa boy – Maksymilian

By , 29 grudnia 2012 10:34

21.12.2012 – w dzień końca świata według kalendarza Majów urodził się Maksymilian Tomczak. Umarł świat – niech żyje świat!!!
Maks ważył 3645 i mierzył 51cm. Jest zdrowy i silny. Hurpa!

Gwiazdka 2012

By , 23 grudnia 2012 23:06

Czwarty wspólny rok za nami. Kto by pomyślał, dużo się wydarzyło po drodze, zmieniliśmy się my sami, przybyło nam trochę siwych włosów ale i nasze grono się sukcesywnie powiększa.

Kilka chwil temu pojawił się kolejny mały hurpagans i chociaż rok 2012 nie był pod tym względem rekordowym :-) to i tak nasze grono rośnie w siłę.

Wierzę, że nowy rok przyniesie mnóstwo ciekawych wydarzeń, które zostaną w naszej pamięci na w kolejne lata i pozwolą na jeszcze dojrzalszą ocenę otaczającej nas rzeczywistości.

Mam również nadzieję, że pomimo wielu przeciwności losu, kontuzji i wydarzeń nie zawsze sprzyjających  trwaniu w duchu sportowym dalej będziemy się wzajemnie wspierali a nowe plany i coraz bardziej wymagające wyzwania będą nas wspólnie dopingować do działania. Cały czas wierzę, że te nasze wyzwania poprawiają nie tylko stan naszego ciała ale również ducha czyniąc z nas ludzi dojrzalszych i oceniających świat z innej lepszej perspektywy.

Mijający rok był również pierwszym, w którym w naszych szeregach pojawił się prawdziwy ironman – Kris dowiódł tym samym, że jak się w coś wierzy to można to osiągnąć – myślę, że dla nas wszystkich jest niedoścignionym sportowym wzorem i swoim wyczynem podniósł nam poprzeczkę na bardzo wysoki poziom – ale mam nadzieję, że sukcesywnie będziemy próbować ją pokonać czego wszystkim serdecznie życzę.

Oczywiście składam Wam również najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku zarówno w sferze sportowej, rodzinnej i zawodowej.

ks

Panorama Theme by Themocracy

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com