Gwiazdka 2010

By , 23 grudnia 2010 21:06

Kolejny rok za nami, kolejny pełen niesamowitych wydarzeń, kolejny w którym trwamy w hurpagunskim duchu i co najważniejsze nie zamierzamy się poddać!

Składając Wam wszystkim życzenia w ubiegłym roku podsumowałem wszystkie pokonane kilometry w trakcie naszych startów w 2009 – tym razem nie podejmuję się tego – po prostu już się tego policzyć nie da :-) co jest chyba kolejnym dowodem, że znaleźliśmy to czego szukaliśmy. Padło wiele rekordów, zostaliśmy maratończykami, IronMan’ami czy po prostu triathlonistami i pasjonatami aktywności fizycznej i zmagań sportowych.

Był to również czas bogaty w wydarzenia osobiste u nas wszystkich – chyba już nigdy w jednym roku nie pojawi się tylu malutkich hurpaganików, które za kilka lat będą nam wręczać maskotki na mecie i machać na trasie podczas naszych zmagań w kolejnych startach w coraz to starszych grupach wiekowych.

Mam nadzieję, że te wszystkie wydarzenia przyczynią się tego, że będziemy lepszymi ludźmi, pełnymi szczęścia i miłości czego Wam z całego serca życzę nie tylko podczas nadchodzących Swiąt ale również w całym Nowy Roku 2011.

PS. Oczywiście życzę również nowych butów startowych, gogli pływackich, kół karbonowych i całego mnóstwa mniej potrzebnych gadżetów pod choinką

KS

2 Responses to “Gwiazdka 2010”

  1. Kris pisze:

    Wszystkiego najlepszego na XMas i 2011 od Ani, Poli i ode mnie.

    @KS: Perfekcyjne podsumowanie!

  2. przemo pisze:

    WESOŁYCH ŚWIĄT od całej naszej rodzinki.
    – to był wspaniały rok piękne słowa KS.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Panorama Theme by Themocracy

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com